Marie Louise
Cramer

Ejer af Cramers studie // Bachelor i Idræt og Sundhed // Forfatter & foredragsholder // Træner & certificeret NLP- og stresscoach

ml@cramer.dk
52500101

Karen Brøgger

Cand. scient. i Humanfysiologi – med speciale i kvinder & sundhed // Stresscoach // Personlig træner og ansvarlig for Cramers firmatræning

karen@cramersstudie.dk

Lars Christian Cramer

Ejer af Cramers studie // Bachelor i Idræt og Ernæring //
Personlig træner & coach

lc@cramer.dk
52500600

Line Matthiesen

Fysioterapeut & Cand. scient i Idræt og Sundhed// Personlig træner & ansvarlig for Cramers mor/barn forløb og gravidhold.

line@cramersstudie.dk

Gustav Jarl Emborg

Fysioterapeut, osteopat & personlig træner

gustav@cramersstudie.dk
31573319

Magnus
Holmenlund Nymand

Personlig træner // Stud. cand. polit

magnus@cramersstudie.dk

Nathalie Mortensen

Coach & personlig træner

nathalie@cramersstudie.dk

Mikkel Lynge

Cand. scient i Idræt og Sundhed // Personlig træner

mikkel@cramersstudie.dk

Frederikke Linder

Cand. scient i Human Ernæring // Personlig træner// Vane-overspisnings Coach // Pre – & post Natal Fitness Specialist

Frederikke@cramersstudie.dk

Malene Maj Stryger

Professionsbachelor i Ernæring og sundhed // Personlig træner 

malene@cramersstudie.dk

Tami Jørgensen

Klinisk Fysioterapeut // Personlig træner

Tami@cramersstudie.dk

Mette Karin Petersen

Personlig træner // Oplevelsesøkonom med speciale marketing

Mette@cramersstudie.dk

Isabelle Ottesen

Cand. scient i Humanistisk-Samfundsvidenskabelig idrætsvidenskab // Personlig træner

Isabelle@cramersstudie.dk

Clara Jarl Emborg

Fysioterapeutstuderende // Personlig træner

clara@cramersstudie.dk