Marie Louise
Cramer

Ejer af Cramers studie // Bachelor i Idræt og Sundhed // Forfatter & foredragsholder // Træner & certificeret NLP- og stresscoach

ml@cramer.dk
52500101

Karen Brøgger

Cand. scient. i Humanfysiologi – med speciale i kvinder & sundhed // Stresscoach // Personlig træner og ansvarlig for Cramers firmatræning

karen@cramersstudie.dk

Lars Christian Cramer

Ejer af Cramers studie // Bachelor i Idræt og Ernæring //
Personlig træner & coach

lc@cramer.dk
52500600

Therese Hansen

Cand. scient i Humanistisk-Samfundsvidenskabelig idrætsvidenskab – med speciale i coaching og vaneændringer // Daglig leder // Personlig træner & coach // SoMe Manager

therese@cramersstudie.dk

Line Matthiesen

Fysioterapeut & Stud. Idræt & Sundhed // Personlig træner & ansvarlig for Cramers mor/barn forløb og gravidhold.

line@cramersstudie.dk

Nathalie Mortensen

Coach & personlig træner

nathalie@cramersstudie.dk

Gustav Jarl Emborg

Fysioterapeut & personlig træner // Stud. osteopat

gustav@cramersstudie.dk
31573319

Mikkel Lynge

Cand. scient i Idræt og Sundhed // Personlig træner

mikkel@cramersstudie.dk

Magnus
Holmenlund Nymand

Personlig træner // Stud. cand. polit

magnus@cramersstudie.dk

Isabelle Ottesen

Cand. scient i Humanistisk-Samfundsvidenskabelig idrætsvidenskab // Personlig træner

isabelle@cramersstudie.dk