Marie Louise Cramer

Ejer af Cramers studie // Bachelor i Idræt og Sundhed // Forfatter & foredragsholder // Træner & certificeret NLP- og stresscoach

ml@cramer.dk

52500101

Karen Brøgger

Cand. scient. i Humanfysiologi - med speciale i kvinder & sundhed // Stresscoach // Personlig træner og ansvarlig for Cramers firmatræning

karen@cramersstudie.dk

Lars Christian Cramer

Ejer af Cramers studie // Bachelor i Idræt og Ernæring // Personlig træning & coach

lc@cramer.dk

52500600

Line Matthiesen

Fysioterapeut & Stud. Idræt & Sundhed // Personlig træner & ansvarlig for Cramers mor/barn forløb og gravidhold.

line@cramersstudie.dk

Therese Hansen

Bachelor i Idræt og Ernæring & stud.scient // Personlig træner & coach

therese@cramersstudie.dk

Nathalie Mortensen

Coach & personlig træner

nathalie@cramersstudie.dk

GUSTAV JARL EMBORG

Fysioterapeut & personlig træner // Stud. osteopat

gustav@cramersstudie.dk

31573319

Frederikke Cavling Linder

Cand. scient. i Human Ernæring // Personlig træner // Træner på mor/barn forløb og gravidhold

frederikke@cramersstudie.dk

Mette Karin Petersen

Personlig træner // Event manager

mette@cramersstudie.dk

MAGNUS HOLMENLUND NYMAND

Personlig træner // Stud. cand. polit

MADS PETER CRAMER

Receptionist