• Cramers trænere

     

    VI er Københavns bedste trænerteam, og vi er klar til at hjælpe dig

Marie Louise Cramer

Ejer af Cramers studie // Bachelor i Idræt og Sundhed // Forfatter & foredragsholder // Træner & certificeret NLP- og stresscoach

ml@cramer.dk

+45 52500101

Lars Christian Cramer

Ejer af Cramers studie // Bachelor i Idræt og Ernæring // Personlig træner

lc@cramer.dk

52500600

Karen Brøgger

Cand. scient. i Humanfysiologi - med speciale i kvinder & sundhed // Stresscoach // Personlig træner og ansvarlig for Cramers firmatræning

karen@cramersstudie.dk

Nathalie Mortensen

Coach & personlig træner

nathalie@cramersstudie.dk

Line Matthiesen

Fysioterapeut // Personlig træner & ansvarlig for Cramers mor/barn forløb og gravidhold.

line@cramersstudie.dk

Mette Karin Petersen

Personlig træner // Event manager

mette@cramersstudie.dk

Therese Hansen

Bachelor i Idræt og Ernæring // Personlig træner

therese@cramersstudie.dk

Thea Hebsgaard Pedersen

Personlig træner

thea@cramersstudie.dk